logo

Hakkımda

Kısaca Hakkımda

Hakkımda

İsmim Sercan, 14 Mart tarihinde Ankara’da doğdum. 2011 Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve 2015 Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. İstanbul’da ikamet eden sessiz sakin bir insanım.

Yazılım dünyasına neden girdim? Nasıl girdim? Uzunca anlatacak değilim sadece şunu söylemeliyim yazılımda günlerce çalışıp ortaya koyduğunuz bir ürünün yada herhangi bir şeyin çalışmasına vesile olduğunuzda, duyduğunuz o mutluluk ve onu çalışırken izlemek büyük bir keyif. Hevesle, azimle projeye başlamadan önce ona inanmak ve onun için heyecanlanmak çok önemli, yoksa o iş hiçbir zaman sonuçlanmayacak. Bu cümleden yola çıkarsak, yaptığım her işte heyecanlanıyorum demek.

Bunların dışında bu sitede neler yer alacak diye düşündüğümde kendi mesleğim ile ilgili anlatmaya çalışacağım bir kaç makale, gezip gördüğüm yerler ile ilgili tanıtıcı makaleler, gezi yazıları olabilir, astronomiye aşırı ilgim olduğundan belki gök olayları ile ilgili yazılar olabilir, şimdilik aklıma gelenler bu kadar, belki daha sonra farklı şeylerde ekleyebilirim.

Adı Sercan SAYIN
Doğum Tarihi Mart 14
E-posta sercanatsercansayin.com
Adres İstanbul
Website www.sercansayin.com
profil2